F10:
Grupp 2: Smedby AIS 1-Hultsfreds FK 10.00 Vi3
Grupp 2: Hultsfreds FK-Rödsle BK 16.00 C12
Grupp 3: Eksjo¨ Fotboll-Vimmerby IF 2 10.00 C13
Grupp 3: Vimmerby IF 2-Fa¨rjestadens GoIF 16.00 Vi3
Grupp 4: Eka¨ngens IF-Vimmerby IF 1 10.00 C14
Grupp 4: Vimmerby IF 1-Lindsdals IF 2 16.00 Vi1
P10:
Grupp 31: IFK Norrköping 2-Västerviks FF 1 12.00 C1
Grupp 31: Vimmerby IF 2-Vidingsjö MoIF 12.00 C2
Grupp 31: Västerviks FF 1-Vimmerby IF 2 18.00 C3
Grupp 34: Västerviks FF 2-IFK Wreta Kloster 12.00 C8
Grupp 34: Hjulsbro IK 1-Västerviks FF 2 18.00 C9
Grupp 35: Ankarsrums IS-Lindsdals IF 2 12.00 C9
Grupp 35: Svärtinge SK 2-Ankarsrums IS 18.00 C2
Grupp 36: BK Ljungsbro 2-Hultsfreds FK 12.00 C14
Grupp 36: Hultsfreds FK-Tenhults IF 18.00 C13
Grupp 41: Västerviks FF 3-Hjulsbro IK 2 11.00 C11
Grupp 41: Lindsdals IF-Västerviks FF 3 17.00 Vi3
Grupp 42: IFö Bromölla IF 2-Vimmerby IF 1 11.00 C13
Grupp 42: Vimmerby IF 1-BK Derby 17.00 C13
F11:
Grupp 11: Hjulsbro IK 2-Hultsfreds FK 13.00 C1
Grupp 11: Hultsfreds FK-IK Waria 19.00 C1
Grupp 14: Vimmerby IF-Vadstena GIF 12.00 C12
Grupp 14: Vikingstad SK-Vimmerby IF 18.00 Vi1
Grupp 15: Västerviks FF-BK Kenty 12.00 C16
Grupp 15: Söderköpings IK 2-Västerviks FF 18.00 C15
P11:
Grupp 51: Vimmerby IF 1-Vikingstad SK 09.00 C4
Grupp 51: IFK Berga 2-Vimmerby IF 1 15.00 C7
Grupp 52: Västerviks FF 1-Kisa BK 09.00 C6
Grupp 52: Kalmar Södra IF 2-Västerviks FF 1 15.00 C9
Grupp 53: Vimmerby IF 3-BK Kenty 1 09.00 C7
Grupp 53: Rockneby IK-Vimmerby IF 3 15.00 C12
Grupp 54: Djursdala SK-IFK Berga 1 09.00 C9
Grupp 54: Hultsfreds FK 2-Västra Husby IF 09.00 C10
Grupp 54: IFK Berga 1-Hultsfreds FK 2 15.00 C13
Grupp 54: Västra Husby IF-Djursdala SK 15.00 C14
Grupp 55: Kalmar Södra IF 1-IFK Västervik 09.00 C12
Grupp 55: IFK Västervik-Habo IF 3 15.00 Vi3
Grupp 56: IFK Wreta Kloster 2-Vimmerby IF 2 09.00 C14
Grupp 56: Vimmerby IF 2-Tenhults IF 15.00 C2
Grupp 57: Hultsfreds FK 1-Västerviks FF 3 09.00 Vi3
Grupp 57: Brokinds IF-Hultsfreds FK 1 15.00 C3
Grupp 57: Västerviks FF 3-Habo IF 2 15.00 C4
Grupp 58: Västerviks FF 2-Tygelsjö IK 09.00 C2
Grupp 58: IFK Wreta Kloster 1-Västerviks FF 2 15.00 C5
F12:
Grupp 21: Vimmerby IF 2-Nässjö FF 1 11.00 C2
Grupp 21: IFK Aspudden-Tellus 2-Vimmerby IF 2 17.00 C1
Grupp 23: Färjestadens GoIF 1-Hultsfreds FK 11.00 C5
Grupp 23: Hultsfreds FK-Borensbergs IF FK 17.00 C5
Grupp 25: IFK Västervik-Vadstena GIF 11.00 C10
Grupp 25: Färjestadens GoIF 2-IFK Västervik 17.00 C9
Grupp 26: Tenhults IF-Vimmerby IF 1 11.00 Vi2
Grupp 26: Vimmerby IF 1-BK Derby 2 16.00 C2
P12:
Grupp 61: Habo IF 2-Överums IK 13.00 C10
Grupp 61: Överums IK-Färjestadens GoIF 19.00 Vi1
Grupp 62: Hultsfreds FK-Mantorps FF 2 13.00 C12
Grupp 62: Rimforsa IF-Hultsfreds FK 19.00 C10
Grupp 63: Sturefors IF-Vimmerby IF 3 13.00 C14
Grupp 63: Vimmerby IF 3-Tenhults IF 19.00 C11
Grupp 65: Nybro IF-Vimmerby IF 2 13.00 Vi2
Grupp 65: Vimmerby IF 2-Habo IF 1 19.00 C15
Grupp 66: Lärbro IF-Södra Vi IF/Gullringens GoIF 13.00 C7
Grupp 66: Södra Vi IF/Gullringens GoIF-Hjulsbro IK 19.00 C16
Grupp 71: Västerviks FF-Mantorps FF 1 10.00 C2
Grupp 71: Eksjö Fotboll 2-Västerviks FF 16.00 C3
Grupp 72: Böda IK-Vimmerby IF 1 10.00 C3
Grupp 72: Vimmerby IF 1-BK Derby 1 16.00 C5
Grupp 73: Söderköpings IK 2-Målilla GoIF 10.00 C5
Grupp 73: Målilla GoIF-Lindsdals IF 2 16.00 C7
F13:
Grupp 81: Habo IF-Vimmerby IF 12.00 C91
Grupp 81: Vimmerby IF-Rödsle BK 17.00 C93
Grupp 83: Virserums SGF-Växjö DFF 2 12.00 C95
Grupp 83: Möre BK-Virserums SGF 17.00 C91
P13:
Grupp 91: Vimmerby IF 1-Lärbro IF 10.00 C92
Grupp 91: Lindsdals IF-Vimmerby IF 1 15.00 C94
Grupp 92: Västerviks FF 1-Rödsle BK 10.00 C93
Grupp 92: Habo IF 1-Storebro IF 10.00 C94
Grupp 92: Storebro IF-Västerviks FF 1 16.00 C91
Grupp 93: Oskarshamns AIK-Hultsfreds FK 1 10.00 C95
Grupp 93: Hultsfreds FK 1-Tenhults IF 15.00 C91
Grupp 94: Tingsryd United-Vimmerby IF 2 11.00 C91
Grupp 94: Vimmerby IF 2-IK Vista 15.00 C93
Grupp 95: Grebo IK-Västerviks FF 2 11.00 C93
Grupp 95: Hammarby IF-Hultsfreds FK 2 11.00 C94
Grupp 95: Västerviks FF 2-Hammarby IF 16.00 C93
Grupp 95: Hultsfreds FK 2-Grebro IK 16.00 C94